INICJATYWA WYSOKA
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Informacje

TEMAT: Konsultacje społeczne_petycje_klauzula RODO

Konsultacje społeczne_petycje_klauzula RODO 5 lata 2 miesiąc temu #188

  • Olga
  • Olga Avatar
  • Offline
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 18
  • Oklaski: 14
Szanowni Państwo,
w związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. e zamieszczamy informacje na temat przetwarzania danych osobowych.
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatywa Wysoka z siedzibą
w Wysokiej (dalej: SIW)
Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?
Napisz na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych przez nas?
Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane przez SIW w celu złożenia pisma z dnia 06.10.2018 r. w ramach konsultacji społecznych w zakresie budowy drogi wojewódzkiej od węzła A4 (ul. Karkonoska) do drogi wojewódzkiej nr 395 (rondo Żerniki Wrocławskie) i do granicy Wrocławia (ul. Buforowa) (dalej: petycji) przed uprawnionymi organami. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie, kontaktując się z nami mailowo. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe dopóki nie wycofasz zgody.
Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?
Wymagamy podania przez Ciebie następujących danych osobowych, aby móc zebrać podpisy pod petycją do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska: imię, nazwisko, adres zamieszkania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji petycji jest niezbędne, co oznacza, że odmowa ich podania może utrudnić albo uniemożliwić realizację zgłoszenia petycji w Twoim imieniu.
Jakie masz uprawnienia wobec SIW w zakresie przetwarzanych danych?
Masz prawo żądania dostępu do dotyczących Ciebie danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. W każdej chwili przysługuje Tobie prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu i na podstawie wskazanych powyżej. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Komu udostępniamy Twoje dane osobowe?
Twoje dane osobowe zostaną udostępnione następującemu podmiotowi: Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska, ul. Kościuszki 82, 50-441 Wrocław. Dane osobowe mogą być ujawnione wyłącznie członkom zarządzającym SIW.
Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?
Twoje dane osobowe będziemy przechowywać jedynie przez czas niezbędny do realizacji celu ich przetwarzania. Przestaniemy przetwarzać Twoje dane w celu, o którym mowa powyżej, chyba że będziemy w stanie wykazać, że istnieją ważne, prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności.
Czy przekazujemy Twoje dane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego?
Nie
Czy przetwarzamy Twoje dane osobowe automatycznie (w tym poprzez profilowanie) w sposób wpływający na Twoje prawa?
Nie
Stowarzyszenie Inicjatywa Wysoka
www.inicjatywawysoka.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.159 s.