INICJATYWA WYSOKA
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Informacje
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Spotkanie przedwyborcze 05.11.2014

Spotkanie przedwyborcze 05.11.2014 6 lata 11 miesiąc temu #64

• Olga
  • Olga Avatar
  • Otrzymane podziękowania: 18
  • Oklaski: 14
W najbliższą środę tj. 05.11.2014 r. o godzinie 18:00 w świetlicy - przedszkolu przy torach kolejowych w Ślęzie (Bielany Wr.) odbędzie się spotkanie wyborcze obecnego Wójta oraz obecnych Radnych Wysokiej. Zachęcamy wszystkich Mieszkańców Wysokiej do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Z pewnością warto poświęcić swój czas, gdyż będzie to okazja do osobistego zadawania pytań!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Spotkanie przedwyborcze 05.11.2014 6 lata 11 miesiąc temu #66

• Olga
  • Olga Avatar
Zamieszczamy jeszcze informację o kolejnym spotkaniu w najbliższy piątek o godzinie 18:00. Również warto przyjść, posłuchać i zadawać pytania:-)
www.facebook.com/events/1530056940571946/

Spotkanie przedwyborcze 05.11.2014 6 lata 11 miesiąc temu #69

• alblit
  • alblit Avatar
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 2
Na stronie internetowej kandydata na radnego do Rady Gminy Kobierzyce (okręg wyborczy nr 1) można przeczytać "dołożyć wszelkich możliwych starań, aby nie doszło do budowy obwodnicy przez miejscowość Wysoka". Na ulotce papierowej jaką znalazłem w skrzynce jest to samo napisane... http://ryszardpacholik.info/?page_id=21. Czyżby kolejny kandydat, który zauważył problem?

Spotkanie przedwyborcze 05.11.2014 6 lata 11 miesiąc temu #70

• Olga
  • Olga Avatar
Pytanie tylko, na czym te starania polegają, bo jak do tej pory to tylko hasło wyborcze. Na spotkaniu w DSDiK ten kandydat palcem nawet nie kiwnął, żeby wesprzeć mieszkańców, a wręcz bardzo niegrzecznie zareagował na nasze obawy o rzekomy zakaz ruchu tirów na tej drodze lokalnej, którą nam DSDiK obiecywała. Na spotkaniu wyborczym tego kandydata od niego samego nie usłyszeliśmy żadnych konkretów, jak jego działania będą wyglądały i na czym polegaly. Póki co nie odpisał nawet na pismo, które w imieniu Stowarzyszenia zostało do niego wysłane. Mam wrażenie, że niektórzy kandydaci wpisują sobie temat obwodnicy w ulotki wyborcze, bo doskonale wiedzą, że to jedna z najważniejszych spraw dla Mieszkańców, ale zapominają poprzeć to konkretnymi działaniami. Inna kwestia jest taka, że z tym jego byciem mieszkańcem Wysokiej to trochę nagięcie prawdy. Równie dobrze mogłabym powiedzieć, że jestem mieszkańcem Wrocławia, bo często tam bywam :P
Za tę wiadomość podziękował(a): alblit

Spotkanie przedwyborcze 05.11.2014 6 lata 11 miesiąc temu #71

• Arkadiusz_Z
  • Arkadiusz_Z Avatar
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Ulotka Czesława Czerwca jest śmieszna! Dopisał, że dołoży wszelkich starań by WOW nie powstała ?? Haha, zadajcie lepiej pytanie co zrobił przez poprzednie 2 kadencje (8 ! lat) ?? Niech się z nich rozliczy.

Ulotki Mariusza Przeździęka były o wiele wcześniej i Czerwiec chamsko skopiował tekst niczym student na xero.

Jedyny słuszny kandydat to Mariusz PRZEŹDŹIĘK ! Czas rozgonić to tałatajstwo!
Za tę wiadomość podziękował(a): alblit

Spotkanie przedwyborcze 05.11.2014 6 lata 11 miesiąc temu #72

• Danuta Ziomek
  • Danuta Ziomek Avatar
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Coś niesamowitego co w ogóle nie mieści mi się w głowie. Osiągnięcia , którymi chwali się kandydat. Czerwiec. Czyżby ten pan był kierownikiem tych wszystkich budów, coś zrobił własnymi rękoma, czy tylko "oddał." Oddał w tym przypadku oznacza zrobienie sobie zdjęć do biuletynu Moja gmina moja wieś i oblewana imprezka z wójtem. Ach nie, przepraszam - podniósł rękę "za" na głosowaniu. A może sporządził projekt budowy nowoczesnego przedszkola ze żłobkiem w Kobierzycach. Już sama nie wiem budowlaniec, projektant czy policjant.
Takie "osiągnięcia" to dopiero rewelacja. Dajcie mi ludzi i pieniądze to JA WAM WYBUDUJĘ.
Z całą pewnością kandydat Czerwiec wprowadził swojego syna na etat radcy prawnego (bez konkursu, bo i po co) do GCKiS. Z całą pewnością kandydat Czerwiec spowodował zamknięcie naszego mieszkańca na 24h - i tu uwaga, "żeby nie zrobił sobie krzywdy".
Głosujcie na Czesława – to najlepszy kandydat na Radnego Gminy! Tu o mało nie spadłam z kanapy.
Poparcie wójta jest tyle warte ile sam kandydat. :woohoo:
spot Wójta Pacholika Idźta i zagłosujta na mnie.
Za tę wiadomość podziękował(a): alblit, Arkadiusz_Z
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.736 s.