INICJATYWA WYSOKA

Konsultacje społeczne_składanie uwag do 15.10.2018 r.

Drodzy Mieszkańcy!

W związku z trwającymi konsultacjami społecznymi w zakresie budowy południowego odcinka WOW, o których pisaliśmy wcześniej, bardzo gorąco zachęcamy do składania swoich uwag. Pomocniczo przygotowaliśmy pismo, które można pobrać, podpisać i wysłać na adres RDOŚ (pocztą na adres Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska ul. Kościuszki 82, 50-441 Wrocław lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ). Plik jest w formie edytowalnej umożliwiającej dodanie swoich własnych uwag. Podpisane pisma można również zostawiać w Citi Markecie w Wysokiej lub w Żabce przy ulicy Konnej w Wysokiej. Wszystkie pisma, które do nas wpłyną, zostaną przekazane do Dyrektora RDOŚ.

Pismo do pobrania znajduje się tutaj: PETYCJA INDYWIDUALNA

Udostępniamy także zbiorczą petycję, którą można pobrać tutaj PETYCJA ZBIORCZA i przekazać do podpisania zainteresowanym osobom. Niech podpiszą ją Wasze rodziny, przyjaciele, znajomi. Ważne, żeby pokazać, że nie tylko mieszkańcy Wysokiej uważają, że wariant P1 jest pozbawiony logiki i sensu, a istnieje inny wariant możliwy do realizacji. W konsultacjach społecznych swój głos może wyrazić każdy pod warunkiem, że jest pełnoletni. Pamiętajcie, że przed przekazaniem do podpisania petycji należy podpisującego zapoznać z klauzulą RODO dotyczącą przetwarzania danych, a jest ona do pobrania tutaj: KLAUZULA RODO 

Wydrukowane petycje od jutra dostępne będą także do podpisu w sklepie Citi Market w Wysokiej.

Bardzo prosimy o informację o złożeniu swojego wniosku na nasz adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warianty przebiegu WOW można zobaczyć tutaj: Mapa wariantów

Raport środowiskowy złożony przez inwestora w RDOŚ w przystępniejszej do pobrania formie znajduje się TUTAJ

Liczymy na mobilizację i zaangażowanie nie tylko mieszkańców Wysokiej. Jeżeli w tej chwili nie zmobilizujemy się, obwodnica powstanie tuż za płotem szkoły i przedszkola! Konsultacje kończą się 15 października, ale nie czekajmy do ostatniej chwili, działajmy już od dzisiaj! Zbierzmy 10 000 podpisów!